Dr.Ahmet Genç

Dr. Ahmet, Smile Hair Clinic’in başarılı saç ekim cerrahlarından biridir. Ahmet Bey, 2010 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra kariyerine 3 yıl aile pratiği yaparak başladı. Hapishane doktorluğu, acil servis ve ambulans deneyiminden sonra özel bir hastanede yoğun bakım ve diyaliz bölümlerinde çalıştı. Ancak, sürekli olarak kendini geliştirme ve yeni alanlar keşfetme arzusu daha sonra onu saç ekimi alanına yönlendirdi. Saç nakli cerrahisinde uzmanlaşmak istedi ve, farklı kliniklerde geçirdiği 8 yıl saç nakli cerrahisi deneyiminin ardından Smile Hair Clinic ile olan yolculuğu başladı.

1985 yılında Isparta’da doğdu. Lise eğitimini tamamladığı döneme kadar orada yaşadı. İlokul ve lisede başarılı bir öğrenci olan dr. Ahmet’in başarısı, üniversite eğitimi ve ardından kariyeriyle devam etti. Dr. Ahmet hastalarına her zaman arkadaş gibi yaklaşır. Saç nakli sırasında hastalarını dinleyerek anlamaya ve onlarla arkadaş olmaya önem verir. Ahmet Bey’e göre, hastalar kendilerini rahat ve değerli hissetmelidir.

Sakin, sabırlı, eleştirel düşünen ve çözüm odaklı bir doğası var. Biraz takıntılı olmasına rağmen, iş hayatında bunu bir avantaja dönüştürmeyi başarmış. Bu, daha titiz ve memnuniyet odaklı çalışmasına yardımcı olur.

Boş zamanlarında futbola ilgi duyar, maçlara gider ve uzun yollarda araba sürmekten keyif alır. Ara sıra arabayla yurtdışına seyahat eder. Evli ve iki çocuk babası olan Dr. Ahmet, ailesiyle de boş vakitlerinde futbol maçlarına gidiyor, çocuklarıyla maç yapıyor.

Akıcı bir şekilde İngilizce, İspanyolca ve orta düzeyde Almanca konuşuyor. Ayrıca saç nakli konusunda hastalarını yönlendirmek için diğer dillerde de yeterli kelime bilgisine sahip.

Temel değerleriniz neler?

Biraz takıntılıyım ve bu beni özel hayatımda zorluyor, ancak aynı zamanda işte daha başarılı olmama yardımcı oluyor. Kendi hatalarıma karşı eleştirel biriyim, hatalarımı sorguluyorum ve sorun ne olursa olsun bir çözüm bulmaya çalışıyorum.

Klinikteki çalışma tarzınız nasıl?

Beni motive eden ve mutlu eden şey başarıdır. Bu, beni en çok saç nakli alanına çeken şeydi. Hastaların mutlu olmalarını görmek ve onlarla mutluluklarını paylaşmak, doğru şeyi yaptığımı hissetmeme yardımcı oluyor. Çabalarınızın ve işinizin karşılığını iyi hissettiriyor.

Burcunuz nedir?

Başak.

Favori parfümünüz nedir ve neden?

Emporio Armani You. Özel bir neden yok, sadece kokusunu seviyorum.

Başucu kitabınız nedir ve neden?

İçindeki devi uyandır. Siz aslında düşündüğünüz şeysiniz ve sözleriniz hayatınızı etkileyebilir diyor. Beyin, söylediklerinize inanır. Bu yüzden bu kitap favori kitaplarım arasında birinci sırayı aldı.

Ziyaret ettiğiniz en ilham verici ülke neresi?

İspanya. Çünkü insanlar çok mutlu ve samimi. Ayrıca yaşamayı ve eğlenmeyi çok seviyorlar. Bu yüzden orayı seviyorum.

Smile Hair Transplant Clinic Istanbul has 4.91 out of 5 stars 4562 Reviews on ProvenExpert.com