Smile True Philosophy

True™ Philosophy

Smile Hair Clinic saç ekimi yapma şeklini üç unsurdan oluşan TRUE Philosophy etrafında disipline etmiştir ve bu üç unsur markanın üç anadeğeri etrafında dönmektedir. Kurucuları Smile’ı ilk kurduklarında Analiz, Başarı ve İlerleme değerlerini benimsiyorlardı.

Bu değerlerin bölgenin en tanınmış saç ekimi kliniği olmalarına yardımcı olduğuna inanıyorlardı. Çok geçmeden de bu değerler ışığında Smile Hair Clinic, saç ekimi standardı olarak uygulama biçimini ve felsefesini tanıttı.

True™ Philosophy 4 temel unsurdan oluşur: 

True Planning (Planlama)

Smile’da süreç her zaman analizle başlar. True Planning tekniği, doğal görünümlü ekim sonucuna ulaşmanın yolunu aydınlatır. Karar vermeden önce verileri incelemek saç ekiminde önemli bir adımdır. Böylece Smile, hastanın girdilerini tanır ve maksimumu elde etmek için çaba gösterir. True Planning adımında, doktorlarımız donör bölgeyi detaylı bir şekilde inceler.

Smile, hastanın ihtiyacına en uygun greft sayısını belirlemenin, doktorun saç tasarlama becerisine ve gustosuna bağlı olduğuna inanır. Donör alan muayenesinin ardından, önceki muayene verilerine göre ekim alanı planlanır. Daha sonra optimal ve doğal sonuç sağlayan özel aletler yardımıyla saç çizgisi çizilir.

True Hair Line Design

Doğal görünümlü bir saç ekimi sonucu için saç çizgisi tasarımının anahtar olduğuna inanıyoruz. True Saç Çizgisi Tasarımı prosedürlerimiz, estetik orantıları ve görünümü korumak için tek saç foliküler ünitelerinin ön hatlara yerleştirilmesine öncelik verir.

Estetik ön çizgi çizimimiz, saçları
doğal görünümlü bir şekilde uzatmak için her zaman açıları dikkate alır. Saç çizgisinin maskülenliğini sürdürülmesi önemsendiğinden dolayı saç çizgisinin pozisyonu alındaki kaslara göre belirlenir.

Bu yaklaşım, yüz oranlarının hassas hesaplamaları ile birleştirilir. Saç çizgisinin yaşa göre
tasarımı da bir diğer kritik faktördür, yaşlanma doğal bir süreçtir, bu nedenle doğal görünümlü bir saç ekiminin hastanın yaşı ile uyumlu olması gerekir.

Gerçek Saç Çizgisi Tasarımımız, doğal görünümü sürdürmek için bir avantaj olarak mikro ve makro bozuklukları kullanır ve önden geçici geçişi kolaylaştırır.

True Execution

Operasyon günü, tüm dönüşüm sürecinde başarılı bir sonuç için kilit kilometre taşıdır. Ameliyat günü uzun bir teknik detay hazırlığından sonra maraton gibi geçer. Bu nedenle, Smile’ın yüksek seviyeli önlemleri sayesinde hiçbir şeyin ters gitmesine izin verilmez.

Smile’ın esas amacı her zaman başarılı operasyonlar ve sonuçlar elde etmektir ve tüm çabasını ve kaynaklarını başarılı olmak ve elinden gelenin en iyisini yapmak için kullanır. Uzmanların operasyonel deneyimi, operasyonel mükemmellik standartları ve el becerileri, tamamı Smile ekibinin DNA’sında bulunan niteliklerdir.

True Innovation

Smile Hair Clinic kurucuları, gelişimi tıbbın temeli olarak görme fikrine güçlü bir şekilde bağlıdırlar. Smile, gelişen inovasyon için bitmeyen bir tutkuya sahiptir. Smile tıp uzmanları ve tıp danışmanları, her zaman en etkili saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmenin daha etkili yollarını bulmaya çalışmaktadır.

Safir FUE saç ekim tekniğinin tüm operasyonlarda olmazsa olmazı True Innovation’ın en parlak tezahürlerinden biridir. Gerçek
İnovasyon motifleri, mükemmelliğe ulaşmak için hiç bitmeyen arayışlardır.

Smile Hair Clinic’teki tüm ekip üyeleri TrueTM Philosophy unsurlarına göre eğitilir ve başarı kriterlerine göre düzenli olarak test edilir. True Philosophy’nin üç unsuru da, Smile’daki tüm süreçlerin endüstri otoritelerinin gerektirdiğinden daha yüksek standartlarda kontrol edilmesini veyürütülmesini sağlar.

 

Smile Hair Transplant Clinic Istanbul has 4.91 out of 5 stars 4534 Reviews on ProvenExpert.com