Dr. Mehmet Erdoğan

Saç Ekimi Cerrahı, M.D. Medikal Estetik Hekimi

Mehmet Erdoğan, Smile Hair Clinic’in kurucu ortağıdır. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Doktoru (M.D.) sahibidir ve ISHRS ortak üyesidir.

Kariyerinin ilk yıllarına Acıbadem Sağlık Grubu’nda tıp doktoru olarak başladı. Kısa bir süre sonra tıbbi yönetim konusundaki tutkusunu sürdürmek için Medicana Sağlık Grubuna transfer olmaya karar verdi.

Güçlü ticari zekası, Başhekim Yardımcısı ve Uluslararası Hasta Merkezi Direktörü olarak atanmasını sağladı. Aynı zamanda 2013 yılından itibaren saç ekimi sertifikalarını alarak Saç Ekim Cerrahı, Medikal-Estetik Hekimi olmuştur. O zamandan beri 4000’den fazla operasyon gerçekleştirdi. Saç ekimi konusundaki uzmanlığı o yıllarda ilerledi.

Gelişmiş becerileri, derin deneyimi, uluslararası medikal turizm yönetimi deneyimi anlayışıyla birleştiğinde, 2018’de Smile Hair Clinic’i birlikte kurmasını sağladı.

Estetik konusundaki mükemmeliyetçi bakış açısı, onu modern saç ekimi tekniklerinde ilerlemeler aramaya yöneltti. Artık Dr. M. Erdoğan’ın saç ekimi konusundaki itibarı dünya çapında kabul görmüş bir profesyoneldir.

Operasyonlarında en güncel ve yaygın olarak kabul gören Micromotor Greft ex ve Sapphire FUE Saç Ekimi kesilerini kullanmaktadır.

Planlamanın en önemli adım olduğuna inanır. Donör bölge planlaması, saç çizgisi tasarımı ve yüz özelliklerine göre planlama doğal görünümlü bir sonuç sağlamaktadır.

Dr. M. Erdoğan’ın sürdürülebilir gelişime olan takıntısı onu her zaman daha iyisi için yenilik yapmanın yeni yollarını aramaya teşvik etmiştir. Kendisi ve meslektaşı Dr. Gökay Bilgin  bu şekilde TrueTM Philosophy‘i geliştirdi.

Erdoğan, güncel, şık giyim tarzı ve puroya olan ilgisi ile tanınmaktadır.

Müzikal ve sanatsal boyutlarda yeni kültürleri tanıma konusunda gerçek bir kaşiftir. Ameliyatlar sırasında klinikte
seçkin müzik repertuarını dinlediğine şahit olabilirsiniz.

Golf oynamaya bayılır ve hafta sonlarını golf becerilerini geliştirerek geçirir.

Yeni evlidir.

İngilizce ve Almanca dillerinde uzmandır.

Temel değerleriniz nelerdir?

Hayatın hemen her alanında estetiğe ve mükemmelliğe değer veririm. Sosyal olarak, ruhumu güzel sanatlar ve kültürle beslemeyi çok severim. Estetiğin içsel duyumuz olduğuna ve sanatsal yaratıcılığımızı yönlendirdiğine inanıyorum.

Benim işim erkeklerin görünüşünü daha iyi bir şekilde dönüştürmek ve hayatlarını etkilemektir. Bu nedenle saç ekimi konusundaki teknik bilgimi estetik bakış açımla birleştiriyor ve yaratıcı bir sanatçı olarak işimi yapıyorum.

Klinikte çalışma tarzınız nasıldır?

Her gün yaptığım işten zevk alıyorum, bu benim tutkum. Zevk almadan yapılan iş benim için pek bir anlam ifade etmiyor. Bu hediyeye sahip olduğum ve tekniklerimizi geliştirmek ve yenilikleri tanıtmak için elimden gelenin en iyisini yapabildiğim için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum.

Burcunuz Nedir?

Yengeç.

Favori parfümünüz hangisidir? Neden?

Aventus of Creed. Çünkü sofistike bir karışım ve iyi yaşanmış bir hayatın tadını ifade ediyor.

Başucu kitabınız nedir? Ve neden?

Temel, Marcus Aurelius.

Ziyaret ettiğiniz en ilham verici şehirler nerelerdi?

Havana (Küba), Siam Reap (Kamboçya), Hanoi (Vietnam). El değmemiş
kültürler benim için daha büyüleyici. Ben gerçek bir kültür kaşifiyim

Smile Hair Transplant Clinic Istanbul has 4.94 out of 5 stars 4561 Reviews on ProvenExpert.com