Dr. Gökay Bilgin

Saç Ekimi Cerrahı, M.D. Medikal Estetik Hekimi

Dr. Gökay Bilgin, Smile Hair Clinic’in kurucu ortağı, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Tıp Doktoru (M.D.) ve ISHRS ortak üyesidir.

Kariyerinin ilk yıllarına bölgenin saygın sağlık gruplarından biri olan Medical Park SağlıkGrubu’nda başladı. Estetik işlemlerdeki gelişmeleri araştırarak Medikal Estetik ve Saç Ekimi Eğitimi sertifikasını aldı.

Medicana Sağlık Grubuna Saç Ekimi Cerrahı olarak katıldı ve kısa bir süre içerisinde Başhekim Yardımcılığına atanarak Smile Hair Clinic’in kurucu ortağı olana kadar mesleğini sürdürdü. O zamandan beri 4000’den fazla saç ekimi işlemini tamamladı.

Hiç bitmeyen gelişim tutkusu, medikal estetik ve saç ekimi konusunda sayısız eğitime katılmasını sağladı. Artık Dr. G. Bilgin’in saç ekimi konusundaki itibarı dünya çapında kabul görüyor ve dünyanın her yerinden hastaları ağırlıyor.

Saç Ekimi sürecinde hastalara 360 derecelik bir tedavi uygulanması gerektiğine inanıyor. Mükemmel ve doğal sonuçların alınması için hastaların medikal ve cerrahi olarak tedavi edilmesi, doğru planlama ile yoğun ve sıkı bir ekimin hastayı memnun edeceğinden emin olunmalıdır. Operasyonlarında Mikromotor Greft ekstraksiyonu ve Safir FUE Saç Ekimi kesilerini kullanmayı tercih etmektedir.

Dr. Gökay Bilgin, sağlık personelinin eğitimi ve mesleki gelişimi konusunda takıntılıdır. Bu takıntı onu meslektaşı Dr. Mehmet Erdoğan ile TrueTM Philosophy geliştirmeye yöneltti. Ekibi arasında en üst düzeyde mizah anlayışıyla tanınan Dr. Bilgin, ameliyatlarını yaparken ne kadar keyif aldığını ve hastalarıyla kurduğu bağı görebiliyorsunuz.

En büyük önceliği, operasyonun ve toplam dönüşümün başarılı bir şekilde tamamlanmasıdır.

Dr. G. Bilgin, Fantastik filmlerle ilgilenir ve boş zamanlarının saatlerini yeni fantastik filmleri keşfetmekle geçirir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Dr. Gökay Bilgin’in röportajı

Temel değerleriniz nelerdir?  

Hem iş hayatımda hem de özel hayatımda öğrenme kültürüne önem veririm. İş yerinde ilerlemek, gelişmek ve asla durmamak benim için çok önemli. Böylece zamanımın çoğunu Smile’daki personelimizi daha iyi eğitmek için harcayabiliyorum.

Benim için eğitim hiç bitmeyen bir yolculuk, yaptığımız her şeyde mükemmeliyetçiliği ilerletmemiz gerekiyor. Evde oğlumla yeni şeyler keşfetmek, ona yeni deneyimler kazandırmak, yeni açılar bulmak benim için paha biçilemez. Onu keşfederken ve öğrenirken görmekten daha çok keyif aldığım başka bir şey yok.

Klinikte çalışma tarzınız nasıldır?

Yaptığınız işten keyif alırsanız başarılı ve tatmin olacağınıza inanıyorum. Bu işi yapmaktan zevk alıyorum, sadece operasyonun kendisini değil, tüm dönüşüm sürecini, bir erkeğin nasıl True Gentlemen‘a dönüştüğünü gözlemlemekten keyif alıyorum.

Ve hastalarımın günlük hayatlarının nasıl başka bir şeye dönüştüğünü anlattığı anları seviyorum. İnsanların hayatlarında gerçek bir dönüşüme tanık olmak, asıl keyif budur.

Burcunuz Nedir?

Kova.

Favori Parfümünüz Hangisidir? Neden?

Louis Vuitton – Au Hasard. Çünkü nispeten yeni. Yıllar boyunca yeni kokuları keşfetmeyi ve güncel kalmayı seviyorum. Ve ahşap karakteri dünyaya bağlı olduğumu hissettiriyor

Başucu kitabınız nedir? Ve neden?

Yüzüklerin Efendisi Serisi. Çünkü onun fantastik evreninde kaybolmayı seviyorum.

Ziyaret ettiğiniz en ilham verici şehirler nerelerdi?

Berlin, Paris ve Amsterdam. Batı Avrupa kültürünün gerçek bir hayranıyım.

Smile Hair Transplant Clinic Istanbul has 4.94 out of 5 stars 4561 Reviews on ProvenExpert.com