Neden Smile Hair Clinic?

Dönüşüm burada başlar.

Estetik, içten gelen mükemmellik arzumuzun bir yansımasıdır. Saç, imajımızı görünür kılarken, bakımlı imaj, özgüvenimizi arttırır. Günümüzde erkekler, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ve bunu hissetmeye ihtiyaç duyuyorlar.

Smile Hair Clinic’in sınıfının en iyisi tıbbi prosedürleri ve teknikleri, misafirperverlik mirasının nazik bir dokunuşuyla birleştiğinde, doğal görünümlü ve başarılı bir saç ekimi sağlanıyor.

Dünya çapında tanınan iki doktorumuzun (biz onlara Mükemmeliyetçiler diyoruz) liderliğinde Smile Hair Clinic, erkeklerin görünüşünü değiştirerek kendilerini çok daha özgüvenli hissetmeleri ve hayatlarında yeni, tatmin edici bir sayfa açmaları için var. Bizi tercih ettiğinizde aklınızda neden smile hair clinic? sorusu asla gelmeyecektir.

Smile Hair Clinic, saç ekimi operasyonlarında en yüksek standartları uyguluyor. Örneğin Safir FUE Ekim tekniğinin tüm operasyonlarda olmazsa olmaz bir standart olmasının sağlanması tıp doktorları tarafından kurulan Smile Hair Clinic’in açık bir yansımasıdır. Smile Hair Clinic’te operasyonlar tıp doktorları ve sağlık ekibi tarafından yapılır.

Gerçek Bir Beyefendiye Dönüştürmek.

Smile’da saç ekiminin, Gerçek Bir Beyefendiye dönüştürmenin yalnızca ilk adımı olduğuna inanılır. Smile Hair Clinic, sadece en üst düzey tıbbi saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmekle kalmaz, aynı zamanda erkekleri de en iyi versiyonuna dönüştürür. Smile’da bu True Gentleman olarak tanımlanır.

Gerçek bir centilmen, tıraşı, stili ve hobileriyle kalabalığın arasında parlar. Gerçek bir centilmen, başkalarının hayranlığını kazandığı klas, aktif ve beğenilen bir hayat yaşar.

Bugün, Smile, hayatlarında Gerçek Dönüşümün tadını çıkaran 10.000’den fazla erkekten oluşan bir topluluğa sahiptir. Kliniği ziyaret ettiğinizde, Avrupa’nın dört bir yanından ve diğer bölgelerden gelen aynı düşüncede centilmenlerle karşılaşacaksınız.

Yaklaşım ve Tekniğimizin Tıbbi Üstünlüğü

Estetik, içten gelen mükemmellik arzumuzun bir yansımasıdır. Smile Hair Clinic’te mükemmelliğin her zaman güncel ve bilimsel gelişmelerle sürdürülebilir seviyeye geldiğine inanıyoruz. Sanat ve bilimin birleşiminden oluşan yaklaşımımız, son yıllarda elde ettiğimiz en iyi sonuçları vermektedir.

Donör bölgeden doğru greftlerin alınması tekniklerimizde ilk ve anahtar adımdır. True Planning tekniğimiz sayesinde ihtiyaç duyulan greft sayısını tam olarak belirleyip özenle seçiyor ve aşırı hasattan kaçınıyoruz.

Transplantasyonda yaygın bir efsane olan donör bölgeden daha fazla sayıda greft alınmasının operasyonun başarıyla sonuçlanacağı anlamına geldiği bilgisi son derece yanlıştır. Buradaki temel ilke, ilk etapta donör alandan doğru greftlerin seçilebilmesi için planlama yeteneğidir.

True Planning ile, uzun vadede başka bir nakil operasyonuna ihtiyacınız olursa, donör bölgenizin yeniden kullanılabilir kalmasını da sağlıyoruz. Çekim işlemimizde alınan greftin kaliteli ve sağlıklı olması için fraktal oranları sürekli takip ediyoruz.

Bir diğer önemli adım, doğal ve kalın görünümü korumak için tekli, ikili ve üçlü greftler düzenleyerek ekim bölgesinin planlanmasıdır. Bilimsel çalışmalar ışığında belirli bölgelere çok sayıda ekim yapılması gereksizdir. Bu nedenle, doğru açıları planlamak ve belirli bölgelere doğru greftleri dikmek, sadece çok sayıda greft ekmeye çalışmaktan çok daha etkilidir.

Her hastanın farklı yüz yapısı ve farklı renkte deriye sahip olduğu düşünüldüğünde, hastanın yüz özelliklerine göre planlama yapılması gerekir. Bu adımda kanalların parametreleri başarı için esastır. Bu parametreler kanalın yönü, açısı ve derinliğidir. Her parametre hastaların mevcut saçlarıyla doğru bir uyum içinde olmalıdır. Kanalın doğru derinliğini belirlemek, sağlıklı büyüyen yeni saçlarla sonuçlanır.

Saç Ekimi işlemi bir illüzyon sanatıdır. Tamamen doğal görünümü, geçişleri ve doğru gölgeleri sürdürmekle ilgilidir. Bu sanatı fizik bilimi ve matematikle birleştiriyoruz

Yüksek Tıbbi Operasyon Standartları

Smile Hair Clinic hastanın yararına yönelik çalışır. Bu nedenle Smile asla önceden gerçeküstü sonuçlar vadetmez ve asla ulaşılmaz bir beklenti oluşturmaz. Bunun yerine Smile Hair Clinic pratisyenleri, hastanın beklentisini anlamak ve en iyi şekilde çözümler bulmak için oradadır. Smile, saçın doğal görünümünün önüne başka hiçbir başarı kriteri koymaz. Saç ekimi operasyonunu etkileyen birçok faktör olduğunu lütfen unutmayın.

Smile Hair Clinic sağlığınızı önemser ve olası tüm komplikasyonlara karşı hazırdır. AHA (Amerikan Kalp Derneği) yönergelerine göre periyodik olarak tüm ekip, acil yaşam desteği konusunda tekrarlayan eğitim alır.

 

Smile Hair Transplant Clinic Istanbul has 4.91 out of 5 stars 4534 Reviews on ProvenExpert.com