KLİNİĞİMİZ

Smile Hair Klinik 2018 yılında ikisi de yıllarını FUE saç ekimi tekniklerini geliştirmeye adamış ve tüm Avrupa’da tanınmış cerrahlar olan Dr. Gökay Bilgin ve Dr. Mehmet Erdoğan tarafından kurulmuştur. İstanbul’un en gözde semtlerinden Ataşehir’de yer alan klinik, 10 katlı ve 1600 m2 akıllı binasında hizmet vermektedir. Klinik tüm medikal estetik uygulamalarında hizmet vermektedir. Kliniğin en önemli misyonu hastalarını evlerinde, aile ortamında ve güvende hissettirmektir. Türk misafirperverliği ve kalite standartlarının da vazgeçilmez olduğu kliniğimiz kurulduğu günden bu yana misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

 

FUE saç ekim işlemlerinde tüm süreçleri doktorlar tarafından takip edilir ve operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden 15.000’i aşkın sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Smile Hair’ın sıcakkanlı ve misafirperver ekibi hastalara kendini evinde gibi hissettirmek hedefiyle çalışır. İşlem yapılan koltuklar özel imalat olup visco yataklar kullanılmıştır, hastalarımız tüm saç ekimi işlemi boyunca kendilerini rahat hissederler .

Smile Hair Klinik’te; dünyanın dört bir yanından gelen hastalara, saç ekimindeki son teknoloji kullanılarak uygulanan tedaviler sunulur. Kliniğimizde “SAFİR SAÇ EKİMİ” standarttır. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirler, Smile Hair’ın tercümanlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilmekte;  otel rezervasyonunun yapılması, havaalanında karşılanma, havaalanına bırakılma ve vize danışmanlığı gibi hizmetlere de erişebilmektedir.

 

no images were found

Smile Hair Transplant Clinic Istanbul has 4.94 out of 5 stars 4561 Reviews on ProvenExpert.com