Neden Smile Hair Klinik

Smile Hair Klinik Türkiye’nin göz bebeği İstanbul’da safir saç ekimi yapan en önemli kliniklerden biridir. Alanında global çapta tanınırlığa sahip olan Dr. Gökay Bilgin ve Dr. Mehmet Erdoğan tarafından yönetilen Smile Hair Klinik’te hastalarının memnuniyeti ön plandadır.

Operasyonların tüm süreçleri doktorlar tarafından takip edilir ve operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden bir çok sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Bir pazarlama aracı olarak ütopik sonuçlar vaat edilmez. Sizin  istekleriniz göz önünde bulundurularak olabilecek tüm olası senaryolar  önceden anlatılır, ekim yapılacak alanlara siz ile birlikte süreçler ve saç ekimi sonucunu etkileyen faktörler anlatılarak karar verilir. Bu sayede aylarca beklemenin sonunda  hayal kırıklığına uğramazsınız.

Smile Hair Klinik sağlığınıza önem verir, gelişebilecek bütün komplikasyonlara karşı hazırlıklıdır. Periyodik olarak tüm ekip acil yaşam desteği konusunda tekrarlayan eğitimler alır.

Sizi Fue Saç Ekimi Ekim Snorasında Yalnız Bırakmayız

Smile Hair Klinikte standart olan Safir Saç Ekimi sonrası bize istediğiniz an ulaşabilir ve tüm desteğimizi arkamızda hissedersiniz. Konusunda uzman ekibimiz ve doktorlarımız FUE saç ekimi işlemi sonrasındaki bakım sürecinde size sınırsız destek sağlayacaktır.

Ataşehir’deyiz…

Smile Hair Klinik,  Ataşehir’de, Türkiye Sağlık Bakanlığı’ndan akreditasyona sahip kendine  özel bir hastanenin içinde yer alan ve saç ekimi operasyonları konusunda profesyonelleşmiş bir saç ekim merkezidir.

Rahatınız İçin

Her Şeyi Düşündük…

Smile Hair Klinik’te; dünyanın dört bir yanından gelen hastalara, saç ekimindeki son teknoloji kullanılarak uygulanan tedaviler sunulur. Farklı ülkelerden gelen misafirler, Smile Hair’ın bütün dillerde tercümanlık hizmetlerinden faydalanabilmekte; otel rezervasyonunun yapılması, havaalanında karşılanma, havaalanına bırakılma ve vize danışmanlığı gibi hizmetlere de erişebilmektedir.

Dünyaya

Saç Ekiyoruz !

Smile Hair Klinik markası tüm dünyada önde gelen bir kalite simgesidir. Dünyanın her ülkesinden insanlar Smile Hair Klinik ailesine katılmıştır. Klinikten içeri girdiğiniz anda bir çok farklı dil kulağınıza çarpar.

Smile Hair Transplant Clinic Istanbul has 4.94 out of 5 stars 4561 Reviews on ProvenExpert.com