Trustpilot
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
X
Bir dosyayı karşıya yükleyin

Maksimum Dosya boyutu limiti 20 MB

×

Neden Smile Hair?

Asya’nın Kalbi
Kadıköy’deyiz…

Smile Hair Klinik, İstanbul Asya yakasının kalbi Kadıköy’de, Türkiye Sağlık Bakanlığı’ndan akreditasyona sahip özel bir hastanenin içinde yer alan ve saç ekimi operasyonları konusunda profesyonelleşmiş bir saç ekim merkezidir.

Saç Ekimi

Alanında global çapta tanınırlığa sahip olan Dr. Gökay Bilgin ve Dr. Mehmet Erdoğan tarafından yönetilen Smile Hair Klinik’te hastalarının memnuniyeti ön plandadır. Operasyonların tüm süreçleri doktorlar tarafından takip edilir ve operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden bir çok sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Dr. Mehmet Erdoğan
Smile Ping Pong

Rahatınız İçin
Her Şeyi Düşündük…

Smile Hair’ın sıcakkanlı ve misafirperver ekibi hastalara kendini evinde gibi hissettirmek hedefiyle çalışır. Hastalar, klinikteki masa tenisi, langırt, dart gibi oyunların bulunduğu sosyal alanlar sayesinde operasyon sürecini çok daha rahat ve keyifli geçirme imkanı bulur.

Dünyaya
Saç Ekiyoruz !

Smile Hair Klinik’te; dünyanın dört bir yanından gelen hastalara, saç ekimindeki son teknoloji kullanılarak uygulanan tedaviler sunulur. Farklı ülkelerden gelen misafirler, Smile Hair’ın tercümanlık hizmetlerinden faydalanabilmekte; otel rezervasyonunun yapılması, havaalanında karşılanma, havaalanına bırakılma ve vize danışmanlığı gibi hizmetlere de erişebilmektedir.

Dr. Gökay Bilgin - Dr. Mehmet Erdoğan

“Bizi havaalanında karşıladılar ve her şey yolunda gitti. Holiday Inn Hotel harikaydı… Smile Hair Klinik çok güzeldi ve ekip çok profesyoneldi. Bizimle çok iyi şekilde ilgilenip, mükemmel bir iş çıkarttılar. Şiddetle tavsiye ederim.”

Ryan – Birleşik Krallık

 

“Beklediğimden daha da iyiydi! Her şey muhteşem Türk misafirperverliği ile söylenen plana uygun gerçekleştirildi. Tam tavsiye!”

Syed – Kanada

 

“Her şey mükemmeldi! Hastane… Personel… Otel…”

Xavier – Norveç

Smile Hair Transplant Clinic Istanbul Hair Transplantation, Hair Restoration Surgery, Hair Transplant , FUE has 4.79 out of 5 stars 147 Reviews on ProvenExpert.com