Trustpilot
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
X
Bir dosyayı karşıya yükleyin

Maksimum Dosya boyutu limiti 20 MB

×

Fue Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi

 

Mikro FUE, aslında greftlerin / foliküler birimlerin donör alandan tek tek, mikromotor kullanılarak alınması işlemidir. Alınan greftlerin transferi için birçok değişik teknik mevcuttur (DHI veya insizyon ile yapılan transferler gibi.) Zamanla bu terim insizyon yapılarak transfer edilen tekniklerin genel adı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Mikro FUE saç ekimi, saç kaybı yaşan kişilere uygulanan ve kişinin doğal görünümlü, sağlıklı saçlara sahip olmasını sağlayan bir saç ekim yöntemidir. Saçların yoğun olduğu ense bölgesinden ya da vücudun herhangi bir bölümünden alınan saç köklerinin saç kaybı yaşanan bölgeye transfer edilmesi yoluyla uygulanır. Operasyon lokal anestezi ile yapılabileceği gibi sedasyon tekniğiyle de yapılabilir, acı hissi minimum seviyededir. İşlem yaklaşık olarak 6 ila 8 saat aralığında sürer.

Fue Saç Ekiminin Avantajları

 

  • Genetik faktörlere bağlı olarak kalıcı saç kaybı yaşayan kişilerin doğal ve sağlıklı saçlara sahip olması için kullanılan en etkili yöntemdir.
  • Doğru klinikte, profesyonel ekiplerce yapıldığında başarılı sonuçlar alınma oranı çok yüksektir.
  • İşlem sırasında hissedilen acı minimum seviyededir.
  • Yara izi kalmaz, iyileşme süreci hızlıdır.
  • Kişinin doğal görünümlü saçlara sahip olmasında etkilidir.

 

Fue Saç Ekimi Kimler İçin Uygundur?

 

Mikro fue saç ekimi, androgenetik alopesi gibi genetik faktörlere bağlı olarak saç kaybı yaşayan   kişilerin sağlıklı ve doğal   görünümlü saçlara sahip olması için kullanılan etkili bir yöntemdir. Ayrıca çeşitli saç ve deri hastalıkları sebebiyle saç kaybı yaşayan kişilere de uygulanabilir.

 

Smile Hair’da Fue Saç Ekimi

 

Smile Hair Klinik, hastaya gerçekçi sonuçlar vadeder. Hastalar greft sayıları ve alınacak sonuç konusunda yanıltılmaz. Saç ekimi operasyonundan önce hekimler tarafından saç ekimi planlaması yapılmaktadır. Her ne kadar işlem estetik bir operasyon olup sizin ne istediğiniz önemli olsa da doktorunuzun tavsiyelerini göz önünde bulundurmak iyi bir tercih olacaktır. Planlama aşamasındaki en önemli noktalardan biri hastanın ense, baş, yüz, alın bölgesi değerlendirilerek ve saç kökleri incelenerek çıkarılan saç ekimi planlamasının gerçekleştirilmesi ve ne olursa olsun hastaya karşılaşabileceği olası tüm sonuçların açıklıkla anlatılıp, realistik bir beklenti içine girilmesidir. Aksi takdirde bireyler kendilerini kandırılmış ve hüsrana uğramış hissetmektedirler. Bundan kaçınmak için profesyonel ve güvenebileceğinize inandığınız kliniklerden destek almak her zaman en iyi seçenektir.

Saç ekiminde, operasyonda görev alacak tüm ekip üyelerinin medikal eğitim almış olması ve tüm sürecin alanında tecrübeye sahip, profesyonel hekimler tarafından yönetilmesi çok önemlidir. Smile Hair, hastalara, operasyonun başarısını doğrudan etkileyen bu kriterler konusunda garanti sunar. Bugüne dek farklı ülkelerden binlerce hastanın tedavisi gerçekleştirilmiş ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

Smile Hair’da mikro fue saç ekimi; hijyenik koşullarda ve operasyonun tüm aşamalarında deneyimli doktorların gözetimi ile yapılır. İnsizyonlarda / kanallarda dünyadaki son teknoloji olan safir bıçaklar kullanılır. Hastaların fiziksel iyiliklerinin yanı sıra psikolojik durumları ve operasyona hazır hissetme hali de göz önünde bulundurulur. Operasyonda kullanılan tüm ekipmanlar sterilizedir.

Bu tedavi uygulanırken hastaların hem fiziksel hem de ruhsal sağlığı ve rahatlığı göz önünde bulundurulur. Hastalara daima gerçekçi yaklaşımlarda bulunulur ve detaylı bilgilendirme yapılır.  Smile Hair’da bugüne dek dünyanın dört bir yanından binlerce hastaya mikro FUE saç ekimi yapılmış; başarılı sonuçlar ve olumlu geri bildirimler alınmıştır.

Teklif Al
Smile Hair Transplant Clinic Istanbul Hair Transplantation, Hair Restoration Surgery, Hair Transplant , FUE has 4.86 out of 5 stars 202 Reviews on ProvenExpert.com